+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ

На професійному турнірі D1 China Open у Китаї майстер спорту України з армспорту Ігор Пасєка у категорії 95 кг виборов дві золоті медалі та срібну медаль у категорії 105 кг. «Я це зробив, 2 золота, 1 срібло. Всім щиро вдячний, за допомогу та підтримку», – написав спортсмен на своїй сторінці в одній із популярних соцмереж. ТОВ «Тернопільбуд» виступило одним із спонсором поїздки армреслера до Китаю.

Ігоре, звідки ви дізналися про цей вид спорту та з чого власне почалося ваше захоплення армреслінгом?

В спортзал мене привів мій друг, з яким ми разом вчилися. Ми любили з ним боротися. Боролися кожного разу на рівні, хоч він займався, а я – ні. Тоді він запропонував мені піти в спортзал і спробувати свої сили.

Ваша освіта пов’язана зі спортом?

У мене дві освіти: я – майстер лісу та викладач фізичного виховання.

Це перші змагання міжнародного рівня, в яких ви взяли участь і перемогли?

Ні, не перші. Я вигравав на всеукраїнських турнірах, багато їздив за кордон і є дворазовим чемпіон Європи та дворазовим чемпіон світу на обидві руки.

Скільки часу готувалися до поїздки в Китай?

Я тренуюся постійно, систематично, – три рази в тиждень, просто є легші тренування для підтримування форми, а є вправи для набору хорошої, якісної форми. Я знав, що турнір буде за три місяці і з того часу розпочав готуватися посилено.

Як проходили змагання та з ким змагалися у фіналі?

Категорія, в якій я виступав, була велика і складалася приблизно із 20 спортсменів, тому поєдинків було багато. Загалом у змаганнях взяло участь близько 180 спортсменів з Китаю, Японії, Сінгапуру, Малайзії, Росії, України, Австралії, США та інших країн. У фіналі я боровся також з українським спортсменом, який зараз проживає в Бельгії.

Чи маєте кумира?

Найбільшим моїм кумиром був і залишається мій тренер заслужений майстер спорту України Андрій Пушкар, з яким ми разом тренувалися та їздили на змагання.

Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!