+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ

17 січня 2020 року 14 сімей учасників антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил, вимушених переселенців, а також молодих сімей отримали сертифікати та ключі від нових квартир, збудованих ТОВ “Тернопільбуд” за підтримки державних житлових програм. Сім’ї вже незабаром оселяться у багатоквартирному будинку житлового комплексу на перехресті вулиць Київська – Генерала М. Тарнавського.

Участь у церемонії вручення взяли генеральний директор ТОВ “Тернопільбуд” Василь Лило, голова Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергій Комнатний і голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

Генеральний директор ТОВ “Тернопільбуд” Василь Лило:

“Більше 300 наших працівників на передовій приймало участь у створенні охоронних споруд. Ми як ніхто бачили умови, в яких проживають люди на лінії бойових дій. Ми старалися внести нашу частинку, щоб їм було легше. Побудувавши захисні споруди, ми зі ще більшою радістю сьогодні будуємо житло, яке за тисячу кілометрів від передової, щоб вони мали можливість повертатися у свої власні домівки. Люди, які захищають нашу країну, які позбулися всього внаслідок агресії, безумовно, заслуговують на це в першу чергу.”

У 2019 році ТОВ “Тернопільбуд” за участі державних житлових програм уклало 37 договорів на придбання квартир, що входять до складу восьми житлових комплексів Тернополя.