+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ
Сьогодні будуємо майбутнє

Про нас

Ви ходили до школи та університету, збудованих «Тернопільбудом», ваш сусід працює на підприємстві, побудованому «Тернопільбудом», а коли відчуваєте, що здоров’я похитнулось, поспішаєте до лікарні, яку звели спеціалісти «Тернопільбуду». Та й будинок, у якому ви живете, теж, імовірно, збудували ми, адже за 76 років багато встигли

Комплекс для життя

Наша історія

1944
1991
2001
2015
2017

1944

Найстарша та найбільша будівельна організація на Тернопільщині, була заснована в далекому 1944 році для відновлення зруйнованого лихоліттями Другої світової війни міста. Тогочасний Тернопільський обласний будівельно-монтажний трест піднімав місто з руїн: зводилися житлові будинки, школи та лікарні, промислові підприємства.
Як головний генеральний підрядник у Тернопільському регіоні, Товариство «Тернопільбуд» за всю історію свого існування здійснювало будівництво об’єктів житла, охорони здоров’я, освіти, побутового обслуговування, комунального господарства, транспорту, промислових підприємств, культових споруд та інших об’єктів виробничого і невиробничого призначення.

1991

З часів становлення незалежності України ми в більшій мірі працюємо в будівництві житла та комунальної сфери. Займаємося реконструкцією вищих навчальних закладів, впорядкуванням дворів, благоустроєм та облаштуванням елементів міського середовища ‒ це наша постійна робота для того, щоб місто Тернопіль виглядало достойно, а жителям та гостям нашого міста було затишно та комфортно.

2001

Компанію «Тернопільбуд» очолив Василь Йосипович Лило. Перед тим майже двадцять років керував «Промбудом» ‒ це один із найбільших підрозділів «Тернопільбуду», тому новачком на керівній посаді не був і мав як досвід управлінської діяльності, так і певні бачення щодо розвитку компанії загалом.
Зосереджував свою увагу на питаннях реконструювання заводів, упровадженням нових технологій будівництва та сучасних будівельних матеріалів.
Сьогоднішні позиції «Тернопільбуду» підтверджують правильність обраної два десятиліття тому стратегії.

2015

Розпочав свою роботу завод Viknar’off з невеликим штатом працівників і тогочасною потужністю в 30 вікон на день.
Сьогодні вже окремий структурний підрозділ ‒ компанія Viknar’off ‒ один із найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні.
Продукція Viknar’off представлена сьогодні в 16 регіонах України та 12 країнах світу. Ми дуже добре освоїли ринок збуту в Німеччині, наші металопластикові конструкції купляють у Франції, Іспанії, Швеції та інших країнах Європи. Закордонні споживачі вже давно оцінили якість нашої продукції.

2017

Розпочав роботу GazoBET ‒ єдиний у Західній Україні завод з виробництва газобетонних блоків.
Газобетонні блоки як будівельний матеріал відомі давно. За кордоном газобетонні блоки вже тривалий час використовують як основний будівельний матеріал для малоповерхового будівництва.
Газобетонні блоки стоять на другому місці по екологічності після дерева. Виготовлені виключно з природніх матеріалів ‒ пісок, цемент, вапно, гіпс, вода, газобетонні блоки в рази легші і дешевші за цегляні конструкції. До того ж це ідеальний теплоізолюючий матеріал і тому він має реальні перспективи на майбутнє в будівництві житла та об’єктів інфраструктури.

Ми здійснюємо ваші мрії

Переваги "Тернопільбуд"

76
Років на ринку
47
Зданих будинків за останні 10 років
6
Зданих будинків у 2019 році
8
Житлових комплексів будуємо
Всі
Житлова нерухомість
Комерційна нерухомість
паркінг
Сьогодні будуємо майбутнє
47
зданих об'єктів за останні 10 років
  • ЖК Довженка 41 позиція
  • ЖК Тролейбусна
  • ЖК Галицька
  • ЖК Довженка
  • ЖК Гайова
  • ЖК Київська – Тарнавського
  • ЖК Стадникової
  • ЖК Володимира Великого
  • ЖК Микулинецька