+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ

За три тижні сумлінної праці працівникам ТОВ «Тернопільбуд» вдалося практично з руїн відбудувати відділення Тернопільської університетської лікарні, де, за словами головного лікаря закладу Василя Бліхара, вже найближчим часом прийматимуть пацієнтів із коронавірусною хворобою.

Щоб не порушити технологічні процеси та встигнути оперативно завершити роботи, будівельники працювали в кілька змін, а іноді – навіть і вночі. За час роботи були оновлені всі комунікації, проведена пожежна сигналізація, встановлено нові лічильники, світильники і вимикачі, двері та вікна, підведений кисень. Підлога  відділення викладена плиткою, стелі – типу Армстронг. У санвузлах, для зручності пацієнтів, встановлені душові кабіни та бойлери, нова сантехніка.

«Ми розуміємо, що це відділення потрібне не на наступний рік, а вже і негайно. За три тижні нам вдалося реалізувати заплановане. Це ще раз доводить, що коли є розуміння, взаємодопомога та готовність брати на себе відповідальність, і тільки при об’єднанні (влади, лікарів, аграріїв, бізнасу та, безумовно, будівельників), можна досягнути такого результату, – зазначив генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд» Василь Лило».

Реконструкцію корпусу вдалось здійснити завдяки підтримці тернопільських підприємців та аграріїв.