+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ
Будівельна компанія “Тернопільбуд”

Купівля квартири у Тернополі – крок відповідальний. Способи, терміни і успіх досягнення цієї мети можуть значно відрізнятися. Оптимальним вирішенням квартирного питання може стати купівля житла в будинку, що будується на первинному ринку. У пошуку вибору власної квартири в Тернополі рекомендуємо звернути увагу на ряд ключових особливостей:

  • розташування
  • планування
  • технологія будівництва
  • інфраструктура

Технологія будівництва

Сучасні новобудови ТОВ «Тернопільбуд» – цегляні будинки. Така технологія оптимальна: це теплі, надійні і красиві будівлі з тривалим терміном служби та високими теплоізоляційними якостями. екологічно чисті і безпечні. ТОВ «Тернопільбуд» використовує цеглу цегельного заводу Філія “Цегельний завод м. Волочиськ” ТОВ “Тернопільбуд”, яка відповідає усім стандартам якості і має покращену теплопровідність.

Документація
  1. Найкраще обирати квартиру, яка розташована в житловому комплексі. Зверніть увагу на проект благоустрою та озеленення подвір’я. У житлових комплексах ТОВ «Тернопільбуд» передбачені приміщення для майбутніх аптек, магазинів та перукарень.
  2. Перш за все, це ретельно перевірте забудовника. Компанія повинна бути реальною, з хорошою репутацією, вже побудованими і зданими об’єктами та знаходитись на ринку не один рік. Компанія ТОВ «Тернопільбуд» відома на будівельному ринку 74 роки, на рахунку підприємства сотні успішно реалізованих проектів.

Достатньо лише знайти частку від кількості зданих метрів квадратних і кількості сплачених податків. Ця цифра і повинна бути маяком, що свідчить – компанія «Тернопільбуд» працює чесно.