+38 (067) 350 48 81
ПОШУК КВАРТИРИ

Згідно офіційної статистики МОЗ України Тернопільська область – одна з лідерів в Україні за кількістю хворих на COVІD-19. Лікарі та їхні сім’ї – перші, хто опинився у зоні ризику. Як і раніше, ми не можемо залишатися осторонь проблеми поширення коронавірусу, тому звернулись до головного лікаря Тернопільської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослава Чайківського, щоб дізнатися, як можемо допомогти зробити щоденну працю медиків комфортнішою і безпечною.

Було виявлену потребу медиків у місці, де вони зможуть відпочити після контакту з хворими чи перепочити під час важких робочих змін у разі погіршення ситуації. Як відомо, інфекція має властивість легко поширюватися, тому дуже важливо було зробити відпочинок медичного персоналу, в першу чергу, безпечним і запобігти перенесенню вірусу у їхні домівки.

Працівники ТОВ «Тернопільбуд» здійснили капітальний ремонт приміщення, у якому під час епідемії зможе перебувати медичний персонал інфекційного відділення, не наражаючи на небезпеку своїх рідних.

Ми повністю відремонтували фасад будинку, у всіх приміщеннях поклали нову плитку, пошпаклювали та побілили стіни, спорудили нові сходи, зробили зовнішнє водовідведення для дощових вод. У відновленому санвузлі розмістили нову сантехніку, в тому числі душову кабіну, якої раніше не було.

Щиро сподіваємося на якнайшвидше завершення епідемії і бажаємо усім здоров’я. Низький уклін нашим медичним працівникам. Нам приємно, що ми змогли зробити умови роботи лікарів хоч трохи комфортнішими.